18-портов 10/100 Mbps PoE неуправляем

Запитай

18-портов 10/100 Mbps PoE неуправляем комутатор за видеонаблюдение

18-портов 10/100 Mbps PoE неуправляем комутатор за видеонаблюдение


Наличност: изчерпан
333.71лв. с ДДС

Продуктов код: DSS-100E-18P_VZ

Характеристики

Наличност Изчерпани
Производител D-LINK
Гаранция 24 месеца
Критерии за валидност на гаранцията Гаранционна карта
Цвят Черен
Продукт на промоция N
Swich скорост Switching Capacity: 7.2 Gbps
Приложение За бизнеса
EAN 790069449819
Филтър Swich 18 порта
Филтър Swich - PoE, SFP PoE
Приложение Rackmount
Интерфейс 1x 1000BASE-T port
Интерфейс 1x 100/ 1000BASE-T/SFP combo port
Тип Unmanaged
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3x
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3az
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3 at
Мрежови характеристики Switching capacity: 7.2 Gbps
Експлоатационни качества Packet Buffer Memory - 2.75 Mbps
Експлоатационни качества Mac Address Table 4K
Swich скорост 10/100Mbps RJ45 Ports
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3 af
Предаване на данни 100BASE-FX: MMF, SMF
Експлоатационни качества Packet Forwarding Rate: 5.36 Mpps
Комутационен протокол Ethernet
Метод на комутация Store and Forward
Скорост на сериен трансфер на данните 7.2Gbps
Сигурност Port isolation
Работна температура 0℃ ~ 40℃ (32℉ ~ 104℉)
Температура на съхранение -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Работна влажност 10%~90% без кондензация
Влажност на съхранение 5%~90% без кондензация
Захранване 100~240VAC, 50/60Hz
Интерфейс 16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
Тип PoE
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE802.3z
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3ab
Мрежови характеристики Auto MDI/MDIX
Експлоатационни качества Switching Capacity: 7.2 Gbps