9-портов 10/100М PoE Unmanaged Surveillance

Запитай

9-портов 10/100М PoE Unmanaged Surveillance комутатор D-Link DSS-100E-9P

9-портов 10/100М PoE Unmanaged Surveillance комутатор D-Link DSS-100E-9P


Наличност: изчерпан
173.54лв. с ДДС

Продуктов код: DSS-100E-9P_VZ

Характеристики

Наличност Изчерпани
Swich скорост 10/100Mbps RJ45 Ports
Swich скорост Switching capacity: 3.6 Gbps
Приложение За дома
Интерфейс 1x 1000BASE-T порт
Тип Desktop switch
Производител D-LINK
Критерии за валидност на гаранцията Гаранционна карта
Цвят Черен
Продукт на промоция N
Филтър Swich 9 порта
Филтър Swich - PoE, SFP PoE
Приложение За бизнеса
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3x Flow Control
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3 at
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3 af
Мрежови характеристики Auto-MDI/MDIX Ports
Мрежови характеристики Switching capacity: 3.6 Gbps
Експлоатационни качества IEEE802.3x Flow Control
Интерфейс 8x 10/100 Mbps PoE порта
Тип Unmanaged
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3u
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3ab
Предаване на данни 100BASE-FX: MMF, SMF
Метод на комутация Store and Forward
L2 Switching Features 802.3x Flow Control
Софтуерни функции IEEE 802.3x: Flow Control
Гаранция 24 месеца
Експлоатационни качества Mac Address Table 2K
Скорост на сериен трансфер на данните 3.6 Gbps
Софтуерни функции IEEE 802.3ab: 1000BASE-T
Работна температура 0℃ ~ 40℃ (32℉ ~ 104℉)
Температура на съхранение -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Работна влажност 10%~90% без кондензация
Влажност на съхранение 5%~90% без кондензация
Захранване 100~240VAC, 50/60Hz
Охлаждане Пасивно
Сертификати CE
Тегло, кг. < 1 кг.
Размери ширина 177 mm
Размери дълбочина 104 mm
Размери височина 26 mm
Вид на монтаж Декстоп
EAN 790069335815
Мрежови характеристики Auto MDI/MDIX