Gigabit SFP модул D-Link DEM-311GT

Запитай

Gigabit SFP модул D-Link DEM-311GT

Gigabit SFP модул D-Link DEM-311GT


Наличност: изчерпан
126.94лв. с ДДС

Продуктов код: DEM-311GT_VZ

Характеристики

Наличност Изчерпани
Критерии за валидност на гаранцията Гаранционна карта
Захранване 3.3V
Дължина на вълната 850nm
Сертификати RoHS
Работна температура 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Цвят Aluminium
Производител D-LINK
Гаранция 24 месеца
Сертификати VCCI
Сертификати FCC Class B; ICES-003 Class B, C-Tick Class B
Влажност на съхранение 5%~90% без кондензация
Работна влажност 10%~90% без кондензация
Температура на съхранение -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Производителност Data Rate 1Gbps
Производителност Extends fiber distance 550m
Производителност Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Производителност IEEE802.3z 1000BASE-SX
Свързване Multi-mode Fiber
Захранване 3.3V