Медиен конвертор D-Link DMC-700SC/E

Запитай

Медиен конвертор D-Link DMC-700SC/E

Медиен конвертор D-Link DMC-700SC/E


Наличност: изчерпан
410.08лв. с ДДС

Продуктов код: DMC-700SC/E_VZ

Характеристики

Производителност Data rate: 2000 Mbps (full-duplex
Захранване Външен захранващ адаптер: 5V/1A
Производителност IEEE802.3z 1000BASE-SX
Производителност EEE 802.3ab
Интерфейс 1 1000BASE-SX/LX SC port
Интерфейс 1 1000BASE-T RJ-45 port
Производителност Extends fiber distance 550m
Дължина на вълната 850nm
LED индикатор LINK/ACT
Сертификати VCCI
Сертификати FCC, CE
Свързване Multi-mode Fiber
Наличност Изчерпани
Производител D-LINK
Гаранция 24 месеца
Производителност Пасивно охлаждане
Критерии за валидност на гаранцията Гаранционна карта
Продукт на промоция N
Размери (Ш x Д x В мм) 120 x 88 x 25 мм
Работна температура 0℃ ~ 40℃
Температура на съхранение -25°C ~70°C (13°F~158°F)
Работна влажност 10%~90% без кондензация
Цвят Черен