Оптичен QSFP+ модул Mikrotik Q+85MP01D

Запитай

Оптичен QSFP+ модул Mikrotik Q+85MP01D 40 Gbps 850nm

Оптичен QSFP+ модул Mikrotik Q+85MP01D 40 Gbps 850nm


Наличност: изчерпан
0.00лв. с ДДС

Продуктов код: Q+85MP01D_VZ

Характеристики

Продукт на промоция N
Цвят Aluminium
Критерии за валидност на гаранцията Гаранционна карта/Сериен номер
Интерфейс 40 G QSFP+
Гаранция 12 месеца ( юридически лица ) / 24 месеца ( физически лица )
Производител MIKROTIK
Наличност Изчерпани
Производителност Data Rate 40Gbps
Свързване Multi-mode Fiber
Свързване 12 MTP/MPO
Дължина на вълната 850nm
Работна температура 0℃ ~ 40℃
Температура на съхранение -40℃~70 ℃ (-40 ℉~158℉)
Работна влажност 10%~90% без кондензация
Влажност на съхранение 10%~95% без кондензация
Производителност Макс. разстояние до 150 м