SFP модул Mikrotik S-4554LC80D Single

Запитай

SFP модул Mikrotik S-4554LC80D Single LC-connectors

SFP модул Mikrotik S-4554LC80D Single LC-connectors


Наличност: изчерпан
0.00лв. с ДДС

Продуктов код: S-4554LC80D_VZ

Характеристики

Наличност Изчерпани
Продукт на промоция N
Производител MIKROTIK
Гаранция 12 месеца ( юридически лица ) / 24 месеца ( физически лица )
Критерии за валидност на гаранцията Гаранционна карта/Сериен номер
Цвят Aluminium
Интерфейс LC/UPC
Производителност Макс. разстояние до 80 км
Свързване Single-mode Fiber
Дължина на вълната T1490nm/R1550nm
Сертификати FCC, CE
Работна температура 0℃ ~ 40℃
Температура на съхранение -40℃~70 ℃ (-40 ℉~158℉)
Работна влажност 10%~90% без кондензация
Влажност на съхранение 5%~90% без кондензация