10-портов гигабитен настолен комутатор TP-Link

Запитай

10-портов гигабитен настолен комутатор TP-Link TL-SG1210P с 8-PoE+ порта

10-портов гигабитен настолен комутатор TP-Link TL-SG1210P с 8-PoE+ порта


Наличност: на склад
214.65лв. с ДДС

Продуктов код: TL-SG1210P_VZ

Характеристики

Продукт на промоция N
Тип Unmanaged
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3ab
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3u
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE802.3z
Експлоатационни качества Forwarding Rate 14.88 Mpps
Комутационен протокол Ethernet
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3i
Експлоатационни качества Jumbo Frame 16KB
Сертификати FCC
EAN 6935364052980
L2 Switching Features 802.3x Flow Control
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.1p
Интерфейс 8x PoE+ 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
Размери височина 26 mm
Размери дълбочина 126 mm
Предаване на данни EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
Вид на монтаж Декстоп
Метод на комутация Store and Forward
Swich скорост SFP
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3x Flow Control
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3 at
Размери ширина 209 mm
Захранване PoE Budget: 63W
Тип Desktop switch
Swich скорост 1.0 Gbps
Предаване на данни 1000BASE-X MMF, SMF
Софтуерни функции IGMP Snooping function
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3 af
Управление/Management EEE
Интерфейс 1 Gigabit SFP Slot
Софтуерни функции IEEE 802.3: 10BASE-T
Предаване на данни 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
Цвят Черен
Гаранция 60 месеца
Влажност на съхранение 5%~90% без кондензация
Тегло, кг. ~1.5 кг
Охлаждане Пасивно
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
L2 Switching Features Port Mirroring
Предаване на данни 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
Приложение За бизнеса
Експлоатационни качества Mac Address Table 4K
Предаване на данни 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
Swich скорост Switching Capacity: 20 Gbps
Филтър Swich 8 порта
Експлоатационни качества Switching Capacity 20 Gbps
Swich скорост 1 Gbps SFP ports
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3x
Системни изисквания не поддържа
Захранване External Power Adapter (Output: 53.5 V DC / 1.31 A)
Наличност Ограничена наличност
Филтър Swich - PoE, SFP PoE+
Мрежови характеристики Switching capacity 20 Gbps
Производител TP-LINK
Температура на съхранение -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Работна влажност 10%~90% без кондензация
Сертификати IC
Swich скорост 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
Сертификати CE
Работна температура 0℃ ~ 40℃ (32℉ ~ 104℉)
Скорост на сериен трансфер на данните 20Gbps
Интерфейс 1x 10/100/1000 Ethernet port
Критерии за валидност на гаранцията Гаранционна карта/Сериен номер