10GBase-LR SFP+ LC оптичен модул

10GBase-LR SFP+ LC трансивър TP-Link TL-SM5110-LR

10GBase-LR SFP+ LC оптичен модул TP-Link TL-SM5110-LR


Продуктов код: TL-SM5110-LR_VZ

Характеристики

Дължина на вълната RX: 1310nm
Цвят Aluminium
Захранване 3.3V
Влажност на съхранение 5%~90% без кондензация
Свързване Single-mode Fiber
Производителност IEEE 802.3ae, TCP/IP
Гаранция 60 месеца
Температура на съхранение -40 - 85 C
Производителност Extends fiber distance up to 10 km
Критерии за валидност на гаранцията Гаранционна карта
Работна влажност 10%~90% без кондензация
EAN 4897098682807
Сертификати FCC, CE
Интерфейс 10GBase-LR SFP+ LC
Производител TP-LINK
Наличност Ограничена наличност
Работна температура 0°C ~ 70°C
Производителност Data rate: 10 Gbps SFP+
Свързване Fiber Type 9/125 μm
Продукт на промоция N