10GBase-SR SFP+ LC оптичен модул

Запитай

10GBase-SR SFP+ LC оптичен модул TP-Link TL-SM5110-SR

10GBase-SR SFP+ LC оптичен модул TP-Link TL-SM5110-SR


Наличност: изчерпан
37.45лв. с ДДС

Продуктов код: TL-SM5110-SR_VZ

Характеристики

Производителност Макс. разстояние до 300 м
Влажност на съхранение 5%~90% без кондензация
Температура на съхранение -40℃ ~ 80℃ (-40℉-176℉)
Интерфейс LC/UPC
Цвят Aluminium
Наличност Налични
Дължина на вълната 850nm
Работна температура 0°C ~ 70°C
Захранване 3.3V
Производител TP-LINK
Свързване Multi-mode Fiber
Интерфейс 10 G SFP+ port
EAN 6935364006297
Критерии за валидност на гаранцията Гаранционна карта/Сериен номер
Производителност Data rate: 10 Gbps SFP+
Гаранция 60 месеца
Производителност IEEE 802.3ae, TCP/IP, SFF-8472
Сертификати FCC, CE
Работна влажност 10%~90% без кондензация
Продукт на промоция N