Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
24-портов Gigabit Stackable Lite L3 управляем PoE++ комутатор с 4× 10G слота TP-Link Omada SG5428XMPP
24-портов Gigabit Stackable Lite L3 управляем PoE++ комутатор с 4× 10G слота TP-Link Omada SG5428XMPP
Продуктов код: SG5428XMPP_VZ
| EAN | 8885020626445 |
| Ethernet портове | 4× 1/10 Gbps SFP+ Slots |
| Критерии за валидност на гаранцията | Гаранционна карта/Сериен номер |
| Brand | TP-LINK |
| Гаранция | 60 месеца |
| Ethernet портове | 24× 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports (8× PoE++, 16× PoE+) |
| Ethernet портове | 1× RJ45 Console Port |
| Експлоатационни качества | Jumbo Frame 9 KB |
| Интерфейси | 4× 1/10 Gbps SFP+ Slots |
| Интерфейси | 24× 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports (8× PoE++, 16× PoE+) |
| Интерфейси | 1× USB Type-C Console Port |
| Интерфейси | 1× USB 2.0 Port |
| Интерфейси | 1× RJ45 Console Port |
| Захранване | Max. Power Consumption • 587.7 W (220V/50Hz) ( with 500 W PD connected @ 25 °C) • 615.8 W (110V/60Hz) ( with 500 W PD connected @ 25 °C) |
| Захранване | PoE Ports (RJ45) • Standard: 802.3af/at/bt compliant • PoE++ Ports: Ports 1~8 (up to 90W per Port) • PoE+ Ports: Ports 9~24 (up to 30W per Port) • Power Budget: 500W* • Fast PoE • Perpetual PoE |
| Размери височина | 44 mm |
| Размери дълбочина | 330 mm |
| Размери ширина | 440 mm |
| Захранване | 100-240 V~ 50/60 Hz |
| Експлоатационни качества | MAC Address Table 16 K |
| Експлоатационни качества | Packet Buffer Memory 12 Mbit |
| Експлоатационни качества | Packet Forwarding Rate 95.23 Mpps |
| Експлоатационни качества | Stacking • Stacking Number: 4 • Stacking Port: 10G SFP+ Slot (all uplink ports can be used as stacking ports) • Stacking Bandwidth: Up to 80 Gbps (4 stacking ports) |
| Експлоатационни качества | Switching capacity 128 Gbps per Unit |
| Наличност | Ограничена - под 10 бр. |