24-портов неуправляем 10/100 Mbps комутатор

Запитай

24-портов неуправляем 10/100 Mbps комутатор TP-Link TL-SL1226P с 2-гигабитни PoE+ порта

24-портов неуправляем 10/100 Mbps комутатор TP-Link TL-SL1226P с 2-гигабитни PoE+ порта


Наличност: на склад
629.07лв. с ДДС

Продуктов код: TL-SL1226P_VZ

Характеристики

Наличност Ограничена наличност
Производител TP-LINK
Гаранция 60 месеца
Критерии за валидност на гаранцията Гаранционна карта/Сериен номер
Цвят Черен
Продукт на промоция N
Филтър Swich 24 порта
Интерфейс 2 Combo Gigabit SFP Slots
Интерфейс 24× PoE+ 10/100 Mbps RJ45 Ports
Предаване на данни 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
Предаване на данни 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
Предаване на данни 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
Филтър Swich скорост 10/100Mbps RJ45 Ports
Филтър Swich скорост 1.0 Gbps
Филтър Swich скорост SFP
Филтър Swich - PoE, SFP PoE
Приложение За бизнеса
Предаване на данни 1000BASE-X MMF, SMF
Експлоатационни качества MAC Address Table - 8k
Приложение Rackmount
Интерфейс 2 10/100/1000M RJ45 Ports
Тип Unmanaged
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3at/af compliant
Експлоатационни качества Port Priority Mode
Експлоатационни качества Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging
Софтуерни функции PD Detection
Quality of Service PoE Ports: Port 1 – Port 24, PoE Power Budget: 250W
Филтър Swich скорост 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
Филтър Swich - PoE, SFP SFP Slots
Мрежови характеристики Switching Capacity: 8.8 Gbps
Предаване на данни EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
Експлоатационни качества Packet Forwarding Rate 6.55Mpps
Сигурност Port isolation
Софтуерни функции Intelligent Power Supply
Експлоатационни качества Backup Bandwidth: 8.8 Gbps
Експлоатационни качества IEEE802.3x Flow Control
Сертификати FCC
Вид на монтаж Декстоп
Експлоатационни качества Jumbo Frame - 10240 Bytes
Метод на комутация Store and Forward
Захранване Max Power Consumption: 18.32 W (220/50 Hz. no PD connected)
Сертификати CE
Тегло, кг. 2.8 кг
Размери ширина 440 mm
Размери дълбочина 180 mm
Размери височина 44 mm
Вид на монтаж Rackmount
Работна температура 0°C ~ 50°C
Температура на съхранение -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Работна влажност 10%~90% без кондензация
Влажност на съхранение 5%~90% без кондензация
Захранване Max Power Consumption: 294 W (220/50 Hz. with 250 W PD connected)
Охлаждане Активно
Сертификати RoHS
EAN 6935364089443
Захранване 100~240VAC, 50/60Hz
Скорост на сериен трансфер на данните 8.8Gbps
L2 Switching Features Proxy ARP
L2 Switching Features DHCP Snooping
L3 Switching Features DHCP L2 Relay
L3 Switching Features Static ARP
L3 Switching Features Static Routing
Управление/Management EEE
Управление/Management SDM Template
Управление/Management SNTP
Управление/Management System Log
VLAN Network/VLAN configuration
VLAN VLAN Group
VLAN 802.1q
IPv6 Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
IPv6 Dual IPv4/IPv6 stack
IPv6 Addressing DHCP/DHCPv6
IPv6 Applications IPv6 Routing
IPv6 Applications DHCPv6 Relay
IPv6 Applications DHCPv6 Snooping
IPv6 Applications IPv6 Interface
L2 Switching Features Port Mirroring
L2 Switching Features DHCP Relay
L3 Switching Features DHCP Server/Relay
Управление/Management Web UI
VLAN Max. 4K VLAN Groups
Системни изисквания Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
IPv6 IPv6 Dual IPv4/IPv6
IPv6 IPv6 neighbor discovery (ND)
IPv6 Static IPv6 Routing
IPv6 TCPv6/UDPv6
IPv6 Applications IPv6 SNMP
IPv6 Applications IPv6 TFTP
IPv6 Applications Ping6
L2 Switching Features 802.3x Flow Control
L3 Switching Features ARP Proxy
Управление/Management IPv6 Management
Управление/Management SNMP v1, v2, and v3
VLAN Voice VLAN