28-портов гигабитен Easy Smart комутатор

Запитай

28-портов гигабитен Easy Smart комутатор TP-Link TL-SG1428PE с 24-PoE+ порта и 2 SFP слота

28-портов гигабитен Easy Smart комутатор TP-Link TL-SG1428PE с 24-PoE+ порта и 2 SFP слота


Наличност: изчерпан
579.65лв. с ДДС

Продуктов код: TL-SG1428PE_VZ

Характеристики

Quality of Service Support 4 priority queues
L2 Switching Features IGMP Snooping V1/V2/V3
Предаване на данни 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3ab
Захранване 100~240VAC, 50/60Hz
Производител TP-LINK
Филтър порт скорост 10/100/1000 Mbps (Gigabit)
Приложение Rackmount
Интерфейс 26x 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports
L2 Switching Features PoE Auto Recovery
Вид на монтаж Rackmount
Експлоатационни качества MAC Address Table - 8k
Критерии за валидност на гаранцията Гаранционна карта/Сериен номер
Експлоатационни качества Packet Buffer Memory - 4.1Mbit
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3u
Предаване на данни 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
L2 Switching Features Static Link Aggregation
Захранване Max Power Consumption: 304.7 W (220/50Hz. with 250 W PD connected)
Продукт на промоция N
Скорост на сериен трансфер на данните 56Gbps
Мрежови характеристики Switching Capacity: 56 Gbps
Интерфейс 2 SFP ports
Филтър Swich - PoE, SFP SFP Slots
Филтър Swich - PoE, SFP PoE+
VLAN Support up to 32 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.1q
Quality of Service Rate Limit
Охлаждане Активно
L2 Switching Features Loop Prevention
Софтуерни функции Easy Smart Configuration Utility
Работна влажност 10%~90% без кондензация
L2 Switching Features Port Mirroring
Софтуерни функции Port Mirroring
Гаранция 60 месеца
Предаване на данни 1000BASE-X MMF, SMF
Метод на комутация Store and Forward
VLAN MTU/Port/Tag VLAN
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3at/af compliant
Работна температура 0°C ~ 50°C
Приложение За бизнеса
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.1x
Quality of Service Support Port-based 802.1p/DSCP priority
Swich скорост SFP
Захранване PoE budjet: 250W
Размери височина 44 mm
Експлоатационни качества Packet Forwarding Rate - 41.7Mpps
Захранване Max Power Consumption: 27 W (220/50Hz. no PD connected)
L2 Switching Features Cable Diagnostics
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3 at
Тип Easy Smart
Размери ширина 440 mm
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.1p
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3 af
Цвят Черен
Предаване на данни EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
Размери дълбочина 220 mm
Управление/Management Web-based GUI
Експлоатационни качества Jumbo Frame 9KB
Температура на съхранение -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Сертификати CE, FCC, RoHS
Тегло, кг. 4.61 кг.
Quality of Service Cable Diagnostics
Предаване на данни 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
Филтър Swich 28 порта
Влажност на съхранение 5%~90% без кондензация
Наличност Изчерпани
Quality of Service Storm Control