8-портов гигабитен L2 управляем комутатор

Запитай

8-портов гигабитен L2 управляем комутатор TP-Link JetStream TL-SG3210V3 с 2 SFP слота

8-портов гигабитен L2 управляем комутатор TP-Link JetStream TL-SG3210V3 с 2 SFP слота


Наличност: на склад
259.04лв. с ДДС

Продуктов код: TL-SG3210V3_VZ

Характеристики

L2 Switching Features Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
L2 Switching Features CPU Mirroring
Софтуерни функции Time Setting: SNTP
L2 Switching Features Proxy ARP
L3 Switching Features Static Routing
Филтър Swich скорост 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
L2 Switching Features Static Link Aggregation
Управление/Management Web UI
Софтуерни функции DHCP/BOOTP Client,DHCP Snooping,DHCP Option82
Експлоатационни качества Loopback Detection (LBD)
Влажност на съхранение 5%~90% без кондензация
Приложение Rackmount
Скорост на сериен трансфер на данните 20Gbps
Управление/Management RMON (1,2,3,9 groups)
Цвят Черен
VLAN VLAN Group
IPv6 Applications Tracert6
Работна температура 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Управление/Management Command Line Interface (CLI) through telnet
Сигурност L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address
Софтуерни функции IEEE 802.3x: Flow Control
Филтър Swich - PoE, SFP SFP Slots
Сигурност Time Range Based
Производител TP-LINK
Филтър Swich скорост Switching Capacity: 20 Gbps
Мрежови характеристики Auto MDI/MDIX
Предаване на данни 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
Интерфейс 1 Console Port
Вид на монтаж Rackmount
L2 Switching Features 802.3x Flow Control
Наличност Ограничена наличност
IPv6 Applications Ping6
Температура на съхранение -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Тегло, кг. 2 кг.
Управление/Management SNMP Trap/Inform
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.1q
Експлоатационни качества Jumbo Frame - 9216 Bytes
Размери височина 44 mm
L2 Switching Features TC/Root Protect
Софтуерни функции Port Mirroring
Работна влажност 10%~90% без кондензация
Софтуерни функции Dual Image
Софтуерни функции SNMP v1/v2c/v3, compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs RMON (1, 2, 3, 9 groups)
Софтуерни функции SYSLOG & Public MIBS
Размери ширина 294 mm
Управление/Management Dual Image, Dual Configuration
Софтуерни функции IGMP Snooping function
IPv6 IPv6 neighbor discovery (ND)
Системни изисквания Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Софтуерни функции Integrated NDP/NTDP feature
Захранване 100~240VAC, 50/60Hz
Гаранция 60 месеца
Тип Managed
L3 Switching Features Gratuitous ARP
Quality of Service Support 4 priority queues
Експлоатационни качества MAC Address Table - 8k
IPv6 Applications IPv6 TFTP
Quality of Service Port/Flow- based Rate Limiting
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3ab
Продукт на промоция N
Софтуерни функции IEEE 802.1D: Spanning Tree Compatibility
Критерии за валидност на гаранцията Гаранционна карта/Сериен номер
Интерфейс 2 1000Mbps SFP Slots
IPv6 TCPv6/UDPv6
L2 Switching Features BPDU Filtering/Guard
VLAN Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
VLAN 802.1Q tag VLAN
Софтуерни функции System Diagnose: VCT
L2 Switching Features 802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group)
L2 Switching Features IGMP Snooping V1/V2/V3
Предаване на данни 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
Сигурност Port Security
Quality of Service Voice VLAN
Приложение За бизнеса
L3 Switching Features Static ARP
L3 Switching Features DHCP Server/Relay
Охлаждане Пасивно
Софтуерни функции CPU Monitoring
IPv6 Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
IPv6 Applications Http/Https
Софтуерни функции Web-based GUI and CLI management
Управление/Management SNMP v1, v2, and v3
IPv6 Path maximum transmission unit (MTU) discovery
L2 Switching Features Loop back detection
VLAN GARP/GVRP
IPv6 Applications IPv6 SSL
Софтуерни функции Firmware Upgrade: TFTP & Web
IPv6 Applications IPv6 SNMP
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.1x
Вид на монтаж Декстоп
L2 Switching Features IGMP Snooping Querier
Тип JetStream™
Интерфейс 8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
Мрежови характеристики Auto-Negotiation
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.1w
Сигурност SSL v2/v3/TLSv1
Сигурност IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
Експлоатационни качества Switching Capacity 20 Gbps
Филтър Swich 8 порта
Сигурност SSH v1/v2
Експлоатационни качества IEEE802.3x Flow Control
L2 Switching Features Port Mirroring
Quality of Service Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
VLAN Management VLAN configuration
VLAN Max. 4K VLAN Groups
Сигурност DoS Defence (Dos Defend)
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.1p
Сигурност IP-MAC-Port-VID Binding
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3x
Сигурност Dynamic ARP inspection (DAI)
L2 Switching Features One-to-One
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.1d
IPv6 Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3u
IPv6 Applications Telnet(v6)
IPv6 Applications DHCPv6 Client
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.1s
Сертификати CE, FCC, RoHS
Размери дълбочина 200 mm
Тип Desktop switch
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3ad
Предаване на данни 1000BASE-X MMF, SMF
Експлоатационни качества Packet Forwarding Rate - 14.9Mpps
IPv6 Dual IPv4/IPv6 stack
IPv6 Applications IPv6 SSH
Сигурност Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Управление/Management SDM Template
Интерфейс 1x Micro-USB Console Port
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3i
Мрежови характеристики Switching capacity 20 Gbps
Quality of Service Cable Diagnostics
Захранване Max. power consumption: 6.84W
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE802.3z
Сигурност TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID
VLAN Port/Protocol-based/Private VLAN
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3x Flow Control
EAN 6935364006396