Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
AOC AG276QKD2, 26.5" QD-OLED, 2560x1440@500Hz, 0.03ms GtG, 1000cd m/2, 1.5M:1, 80M:1 DCR, Adaptive Sync, Low Blue Light, FlickerFree, 5Wx2, Tilt, Height Adjust, Pivot, Swivel, 2xHDMI, DP, USB hub
Продуктов код: AG276QKD2
| Размер на екрана, inch | 26.5" (67.31 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | OLED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | QD-OLED |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 0.03ms |
| Честота на опресняване, Hz | 500Hz |
| Яркост, cd/m2 | 1000cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500:1 |
| Динамичен контраст | 80 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 5W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | 2 USB-A, USB-B |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | ±20°±2° |
| Вертикално завъртане | 90° ±2° ~ 90° ±2° |
| Регулиране на височина | 130 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 25 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 60.8 x 24.0 x 38.0 (52.5) cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |