Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Asus ExpertCenter P400, P440VAK-BPCD730,Intel 210H 2.5 GHz (12MB Cache, up to 4.8GHz, 8 Cores, 12 Threads) 23.8" FHD (1920X1080) 16:9 , AG, 16GB (SO-DIMM), 512GB PCIE G4 SSD,Wired Keyboard , US International, No OS, Black
Продуктов код: 90PT03X5-M0AUR0
| Серия | ExpertCenter |
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | Intel Core 5 |
| Процесор | Intel Core 5 210H 2.20 GHz, 12 MB cache |
| Памет, GB | 16GB |
| Памет, слотове | 2 DDR5 SO-DIMM slot |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Монитор | 23.8" (60.45 cm) FHD (1920x1080) AG, 250 nits, 100Hz |
| Web камера, MP | 1080p FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Видео карта, тип | Integrated Intel Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Оптично устройство | - |
| Звук | Built-in speakers, Built-in array microphone |
| Мрежа | Realtek RTL8111H 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2 + Bluetooth 5.4 Wireless Card |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| M.2 слот | - |
| USB порт | 1 USB 2.0 Type-A, 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C, 3 USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 3.5mm combo audio jack |
| Разширителен порт | - |
| DVI конектор | - |
| VGA конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Аксесоари в комплекта | Wired black keyboard (USB), Wired optical mouse (USB) |
| Windows OS | - |
| Кутия | All-in-One |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 54.1 x 21.0 x 41.6 cm |
| Цвят | Black |
| Други | Kensington lock, 120W AC Adapter |