Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Asus TUF A16 FA607NUQ-RL014,AMD Ryzen 7 170 3.2GHz (20MB Cache, up to 4.75 GHz, 8 cores, 16 Threads),16.0 WUXGA 1920X1200 16:10 , AG,144 Hz16GB DDR5 4800 Mhz(2*8),512 GB M.2 SSD,RTX 4050 6GB GDDR6,Wi-Fi 6(802.11ax),Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB
Продуктов код: 90NR0QF3-M00380
| Серия | Gaming |
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 7 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 170 3.20 GHz, 16 MB cache |
| Памет, GB | 16GB 4800MHz (2x8GB) |
| Памет, слотове | up to 64GB, 2 SO-DIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB PCIe 4.0 NVMe M.2 |
| Дисплей, inch | 16.0" (40.64 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей | - |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920x1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 144Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Видео карта, GB | 6GB GDDR6 |
| Оптично устройство | - |
| Звук | Built-in array microphone, AI noise-canceling technology, Dolby Atmos, Hi-Res certification (for headphone), Support Microsoft Cortana near field/far field |
| Мрежа | 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 2 M.2 PCIe |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort / power delivery / G-SYNC, 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | 720P HD camera |
| Клавиатура, тип | Illuminated Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Kensington Security Slot, Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 56WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, 180W AC Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.4 x 25.1 x 2.7 cm |
| Цвят | Grey |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 2.20 kg |