Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
| Промо | N |
| Brand | TP-LINK |
| Разширени характеристики | TP-Link Mesh |
| IPv6 | IPv6 |
| IPv6 | IPv4 |
| Network standards | IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz |
| VPN | OpenVPN Server |
| Безжични функции | Router Mode |
| Безжични функции | MU-MIMIO |
| Бутони | Reset Button |
| Вид на мрежата | Wireless |
| Вид на мрежата | 5GHz guest network × 1 |
| Приложение | За игри |
| Разширени характеристики | 4K-QAM |
| Guest мрежа | Да |
| Lan ports | 2 × Gigabit ports per Deco unit |
| Network standards | IEEE 802.11be/ax/ac/n/a 5 GHz |
| VPN | L2TP/IPSec VPN Server |
| Антени | 4 вътрешни |
| Вид антени - филтър | вътрешни антени |
| Вид на мрежата | 2.4GHz guest network × 1 |
| Влажност на съхранение | 5%~90% без кондензация |
| Охлаждане | пасивно |
| Приложение | За бизнеса |
| Критерии за валидност на гаранцията | Гаранционна карта/Сериен номер |
| Сигурност | Cloud Service |
| Validity criteria warranty card | Гаранционна карта/Сериен номер |
| Разширени характеристики | Dual-Band |
| Форм фактор | Desktop |
| Софтуерни функции | Management |
| Color | Бял |
| Разширени характеристики | Определяне на честотната лента |
| In stock | LIMITED STOCK |
| Сигурност | Guest Network |
| Сигурност | SPI Firewall |
| Разширени характеристики | Насочване на Точката за достъп |
| Разширени характеристики | OFDMA |
| Безжични функции | Guest Network |
| Сигурност | VPN Server • OpenVPN Server • PPTP VPN Server • L2TP/IPSec VPN Server |
| Безжични функции | OFDMA |
| Guest мрежа | 2.4GHz guest network × 1 |
| Софтуерни функции | DHCP - Address Reservation, DHCP Client List, Server |
| Софтуерни функции | Parental Controls HomeShield Parental Controls Youtube Restriction SafeSearch Custom Profiles Professional Content Filter Library Family Time Bedtime Off Time Time Rewards Family Online Time Ranking Pause the Internet Weekly and Monthly Reports |
| Разширени характеристики | Multi-Link Operation (MLO) |
| Работна температура | 0℃~40 ℃ (32 ℉~104℉) |
| Софтуерни функции | Quality of Service HomeShield QoS QoS by Device |
| Софтуерни функции | IPTV (IGMP Proxy, IGMP Snooping, Bridge, Tag VLAN) |
| Сигурност | Access Control |
| Температура на съхранение | -40℃~70 ℃ (-40 ℉~158℉) |
| Софтуерни функции | WAN Types Dynamic IP Static IP PPPoE PPTP L2TP |
| Софтуерни функции | Advanced Features • Reboot Schedule • Tapo/Kasa Onboarding • IoT network & Device Isolation • Static Routing Function • Node/Band Connection Preference |
| Работна влажност | 10%~90% без кондензация |
| Interface | 1 x WPS |
| Сигурност | HomeShield Security Real-Time IoT Protection Malicious Site Blocker Intrusion Prevention System DDoS Attack Prevention Home Network Scanner |
| Софтуерни функции | NAT Forwarding - Port Forwarding, UPnP |
| Софтуерни функции | DDNS - TP Link |
| Гаранция | 36 месеца |
| Разширени характеристики | Автоматичен избор на пътека |
| Приложение | За дома |
| Разширени характеристики | Multi-RUs |
| Interface | Reset buton |
| Разширени характеристики | 160 MHz |
| Разширени характеристики | TP-Link Mesh технология: MU-MIMO |
| Сигурност | VPN Client • OpenVPN Client • PPTP VPN Client • L2TP/IPSec VPN Client |
| Guest мрежа | 5GHz guest network × 1 |
| Наличност | Ограничена - под 10 бр. |
| Разширени характеристики | Опционален пренос по Ethernet |
| Разширени характеристики | Режим Рутер/ Точка за достъп |
| Interface | • 2× 1.0 Gbps *Per Deco Unit Supports WAN/LAN auto-sensing |
| VPN | PPTP VPN Server |
| Wi-Fi скорост | 5 GHz: 2880 Mbps (802.11be) |
| Бутони | WPS Button |
| Вид на мрежата | Жична |