Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
| Критерии за валидност на гаранцията | Гаранционна карта/Сериен номер |
| VPN | OpenVPN Server |
| Разширени характеристики | Режим Рутер/ Точка за достъп |
| Сигурност | VPN Server • OpenVPN Server • PPTP VPN Server • L2TP/IPSec VPN Server |
| Разширени характеристики | Multi-RUs |
| Сигурност | Guest Network |
| Validity criteria warranty card | Гаранционна карта/Сериен номер |
| Разширени характеристики | Опционален пренос по Ethernet |
| Brand | TP-LINK |
| Бутони | WPS Button |
| Форм фактор | Desktop |
| Влажност на съхранение | 5%~90% без кондензация |
| Interface | Reset buton |
| Вид на мрежата | Жична |
| Софтуерни функции | Management |
| Color | Бял |
| Разширени характеристики | Dual-Band |
| + Подарък | N |
| IPv6 | IPv4 |
| Network standards | IEEE 802.11be/ax/ac/n/a 5 GHz |
| Разширени характеристики | Определяне на честотната лента |
| IPv6 | IPv6 |
| Guest мрежа | Да |
| In stock | LIMITED STOCK |
| Разширени характеристики | Multi-Link Operation (MLO) |
| Приложение | За игри |
| Сигурност | VPN Client • OpenVPN Client • PPTP VPN Client • L2TP/IPSec VPN Client |
| Вид на мрежата | 5GHz guest network × 1 |
| Guest мрежа | 2.4GHz guest network × 1 |
| Разширени характеристики | Насочване на Точката за достъп |
| Разширени характеристики | TP-Link Mesh |
| Безжични функции | Router Mode |
| Вид антени - филтър | вътрешни антени |
| Антени | 4 вътрешни |
| Безжични функции | MU-MIMIO |
| VPN | L2TP/IPSec VPN Server |
| Приложение | За бизнеса |
| Вид на мрежата | Wireless |
| Едновременно сесии | до 200 свързани устройства |
| Бутони | Reset Button |
| Сигурност | Cloud Service |
| Безжични функции | OFDMA |
| Вид на мрежата | 2.4GHz guest network × 1 |
| Софтуерни функции | DHCP - Address Reservation, DHCP Client List, Server |
| Софтуерни функции | Parental Controls HomeShield Parental Controls Youtube Restriction SafeSearch Custom Profiles Professional Content Filter Library Family Time Bedtime Off Time Time Rewards Family Online Time Ranking Pause the Internet Weekly and Monthly Reports |
| Сигурност | SPI Firewall |
| Interface | 1 x WPS |
| Lan ports | 2× 2.5 Gbps |
| Разширени характеристики | Автоматичен избор на пътека |
| Работна температура | 0℃~40 ℃ (32 ℉~104℉) |
| Захранване | 100-240V~50/60Hz 0.6A |
| Разширени характеристики | OFDMA |
| Софтуерни функции | Quality of Service HomeShield QoS QoS by Device |
| Софтуерни функции | IPTV (IGMP Proxy, IGMP Snooping, Bridge, Tag VLAN) |
| Безжични функции | Guest Network |
| Температура на съхранение | -40℃~70 ℃ (-40 ℉~158℉) |
| Wi-Fi скорост | 5 GHz: 2880 Mbps (802.11be) |
| Софтуерни функции | WAN Types Dynamic IP Static IP PPPoE PPTP L2TP |
| Софтуерни функции | Advanced Features • Reboot Schedule • Tapo/Kasa Onboarding • IoT network & Device Isolation • Static Routing Function • Node/Band Connection Preference |
| Сигурност | Access Control |
| Охлаждане | пасивно |
| Работна влажност | 10%~90% без кондензация |
| Вид на мрежата | 6 GHz Guest Network x 1 |
| Interface | 2 × 2,5 Gbps |
| Сигурност | HomeShield Security Real-Time IoT Protection Malicious Site Blocker Intrusion Prevention System DDoS Attack Prevention Home Network Scanner |
| Софтуерни функции | NAT Forwarding - Port Forwarding, UPnP |
| Разширени характеристики | TP-Link Mesh технология: MU-MIMO |
| Софтуерни функции | DDNS - TP Link |
| Guest мрежа | 5GHz guest network × 1 |
| VPN | PPTP VPN Server |
| Гаранция | 36 месеца |
| Network standards | IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz |
| Разширени характеристики | 160 MHz |
| Приложение | За дома |
| Разширени характеристики | 4K-QAM |
| Наличност | Налични |