Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
| Софтуерни функции | NAT Forwarding - Port Forwarding, UPnP |
| ХИТ | N |
| Бутони | WPS Button |
| Критерии за валидност на гаранцията | Гаранционна карта/Сериен номер |
| Разширени характеристики | Определяне на честотната лента |
| Софтуерни функции | Management |
| Софтуерни функции | IPTV (IGMP Proxy, IGMP Snooping, Bridge, Tag VLAN) |
| Безжични функции | MU-MIMIO |
| Вид антени - филтър | вътрешни антени |
| Вид на мрежата | Wireless |
| Вид на мрежата | 5GHz guest network × 1 |
| Сигурност | VPN Server • OpenVPN Server • PPTP VPN Server • L2TP/IPSec VPN Server |
| Color | Бял |
| Бутони | Reset Button |
| Софтуерни функции | DHCP - Address Reservation, DHCP Client List, Server |
| Network standards | IEEE 802.11be/ax/ac/n/a 5 GHz |
| Разширени характеристики | TP-Link Mesh |
| Разширени характеристики | Насочване на Точката за достъп |
| Софтуерни функции | WAN Types Dynamic IP Static IP PPPoE PPTP L2TP |
| Безжични функции | Router Mode |
| Brand | TP-LINK |
| Сигурност | Guest Network |
| USB портове | USB 3.0 |
| IPv6 | IPv4 |
| Безжични функции | Guest Network |
| Wi-Fi скорост | 6 GHz: 11520 Mbps (802.11be) |
| Wi-Fi скорост | 2.4 GHz: 1376 Mbps (802.11be) |
| Network standards | IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz |
| Софтуерни функции | Quality of Service HomeShield QoS QoS by Device |
| Едновременно сесии | до 200 свързани устройства |
| IPv6 | IPv6 |
| Сигурност | VPN Client • OpenVPN Client • PPTP VPN Client • L2TP/IPSec VPN Client |
| Температура на съхранение | -40℃~70 ℃ (-40 ℉~158℉) |
| Работна влажност | 10%~90% без кондензация |
| Охлаждане | пасивно |
| Lan ports | 1× 10 Gbps SFP+/RJ45 Combo |
| Разширени характеристики | OFDMA |
| VPN | L2TP/IPSec VPN Server |
| Interface | 1× 10 Gbps SFP+/RJ45 Combo |
| Interface | 1× 10 Gbps |
| Guest мрежа | Effective Time |
| Guest мрежа | Bandwidth Control |
| Guest мрежа | 5GHz guest network × 1 |
| Guest мрежа | 2.4GHz guest network × 1 |
| Форм фактор | Desktop |
| VPN | OpenVPN Server |
| Влажност на съхранение | 5%~90% без кондензация |
| Разширени характеристики | Автоматичен избор на пътека |
| Софтуерни функции | Parental Controls HomeShield Parental Controls Youtube Restriction SafeSearch Custom Profiles Professional Content Filter Library Family Time Bedtime Off Time Time Rewards Family Online Time Ranking Pause the Internet Weekly and Monthly Reports |
| Софтуерни функции | DDNS - TP Link |
| Софтуерни функции | Advanced Features • Reboot Schedule • Tapo/Kasa Onboarding • IoT network & Device Isolation • Static Routing Function • Node/Band Connection Preference |
| Приложение | За игри |
| Сигурност | Cloud Service |
| Сигурност | SPI Firewall |
| Validity criteria warranty card | Гаранционна карта/Сериен номер |
| Приложение | За бизнеса |
| Сигурност | Access Control |
| Разширени характеристики | Multi-RUs |
| Разширени характеристики | Multi-Link Operation (MLO) |
| Работна температура | 0℃~40 ℃ (32 ℉~104℉) |
| Разширени характеристики | Tri-Band |
| Сигурност | HomeShield Security Real-Time IoT Protection Malicious Site Blocker Intrusion Prevention System DDoS Attack Prevention Home Network Scanner |
| In stock | LIMITED STOCK |
| Безжични функции | OFDMA |
| Наличност | Ограничена - под 10 бр. |
| Гаранция | 36 месеца |
| Разширени характеристики | TP-Link Mesh технология: MU-MIMO |
| Разширени характеристики | 4K-QAM |
| Interface | 1× USB 3.0 Port |
| Network standards | IEEE 802.11be/ax 6 GHz |
| Wi-Fi скорост | 5 GHz: 5760 Mbps (802.11be) |
| Антени | 8× High-Gain Antennas (Internal) |
| Безжични функции | 12 Streams |
| Вид на мрежата | 2.4GHz guest network × 1 |
| Захранване | Външно 24VDC / 2.5A |
| Приложение | За дома |
| Guest мрежа | 1× 6 GHz Guest Network |
| Lan ports | 1× 10 Gbps |
| Безжични функции | Tri-Band |
| Вид на мрежата | 6 GHz Guest Network x 1 |
| VPN | PPTP VPN Server |
| Разширени характеристики | 320 MHz Channel |
| Разширени характеристики | Опционален пренос по Ethernet |
| Разширени характеристики | Режим Рутер/ Точка за достъп |
| Guest мрежа | Да |
| Interface | 2× 2.5 Gbps |
| Lan ports | 2× 2.5 Gbps |
| Вид на мрежата | Жична |