Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Безжично магнитно зарядно устройство Baseus Simple Mini3 15W CCJJ040012 - бяло
Безжично магнитно зарядно устройство Baseus Simple Mini3 15W CCJJ040012 - бяло
Продуктов код: CCJJ040012_VZ
| Продукт на промоция | N |
| Захранване | 9V/2A |
| Интерфейс и портове | 1 x USB Type C |
| Захранване | 5V / 2A |
| Захранване | 12V/2A |
| Размери (Ш x Д x В мм) | 60.5 x 60.5 x 6.1 мм |
| Размер | 60.5 x 60.5 x 6.1 мм |
| Цвят | Бял |
| Критерии за валидност на гаранцията | Гаранционна карта |
| Гаранция | 24 месеца |
| Допълнителни | Мощност 15W |
| Brand | BASEUS |
| Validity criteria warranty card | Warranty card |
| Метод на захранване | DC |
| In stock | OUT OF STOCK |
| Color | Черен |
| USB за зареждане | Не |
| Универсални | Да |
| За кола | Не |
| Мощност | 15 |
| Наличност | Налични |