Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
ИНТУИТИВНИ A4 ЧЕРНО-БЕЛИ ЕДНОФУНКЦИОНАЛНИ НАСТОЛНИ УСТРОЙСТВА, ПРОЕКТИРАНИ ЗА ЕФЕКТИВЕН ПЕЧАТ.
Canon imageFORCE 1440P
Продуктов код: 7187C002AA
| Натоварване, стр./месец | n/a |
| Скорост, стр./мин. | 1-sided: Up to 40 ppm (A4), Up to 42 ppm (A5R), Up to 65.4 ppm (A5); 2-sided: Up to 33.6 ipm (A4) |
| Резолюция | Up to 1200 x 1200 dpi |
| Медия, тип | Multi-purpose tray: Thin, Plain, Recycled, Color, Heavy, Bond, Label, Letterhead, Envelope; Paper Cassette: Thin, Plain, Recycled, Color, Heavy, Bond, Letterhead |
| Медия, размер | Multi-purpose tray: A4, A5, A5R, A6, B5, Envelopes; Custom size: 76.2 x 127 mm to 216 x 355.6 mm; Paper Cassette: A4, A5, A5R, A6, B5; Custom size: 105 x 148 mm to 216 x 355.6 mm |
| Медия, g/m2 | Multi-purpose tray: 60 to 199 g/m2; Paper Cassette: 60 to 120 g/m2; Duplex: 60 to 120 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | 100-sheet Multi-purpose tray + 250-sheet Paper cassette; Maximum: 900 sheets (with 1 x Cassette Feeding Module-AH1) |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | 150 sheets |
| Двустранен печат | Automatic |
| Памет, MB | 1GB (RAM); Storage: eMMC 4GB |
| Интерфейс | USB 2.0 (Host) x 1, USB 2.0 (Device) x 1 |
| Мрежа | 1000Base-T/100Base-TX/10Base-T |
| Безжична мрежа | Wireless LAN (IEEE 802.11b/g/n) |
| Консумативи | Canon TONER T13 (10 600 pages) |
| Съвместими операционни системи | Windows 10/11/Server 2016/Server 2019/Server 2022/Server 2025, macOS (10.15 or later) |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 438 x 373 x 312 mm; Installation Space (W x D): 638 x 1081 mm |
| Дисплей | 5" LCD Colour Touch Screen |
| Цвят | White-Black |
| Други | Security (Authentication & Access Control, Network/Document/Device Security, Device Management & Auditing); Software & Printer Management (uniFLOW Online) |