Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Dell P2426HE, 24" FULL HD Flat Screen, IPS Anti-Glare, 5ms, 120 Hz, 1500:1, 300 cd/m2, 1920x1080, 99% sRGB, USB-C, 4xUSB 3.2, HDMI, Display Port, USB-C, USB Hub, RJ45, PD 100W, Height Adjustable, Pivot, Swivel, Tilt, Low Blue Light, Black
Продуктов код: P2426HE
| Размер на екрана, inch | 24" (60.96 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2058 x 0.2058 mm |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500:1 |
| Динамичен контраст | 1 500:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Честота H/ V | 30 - 135 kHz / 48 - 120 Hz |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C |
| USB хъб | 2 USB Type A, 1 USB Type B |
| Наклон | -5°/+21° |
| Хоризонтално завъртане | -45°/+45° |
| Вертикално завъртане | -90°/+90° |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Стандарти | Low Blue Light technology, Flicker-free technology, ENERGY STAR, TCO, RoHS |
| Енергиен клас | D |
| Консумация, kWh/1000h | 14 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 53.8 x 18.1 x 49.6 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |