Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
СЪЗДАДЕН КОМПАКТЕН, ГОТОВ ЗА ВСЯКО БИЗНЕС ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО
Dell Pro Slim Essential QVS1260, Intel Core i5 14400 (20 MB cache, 10 Cores, up to 4.7GHz), 16GB, 16GBx1, DDR5, 4800MT/s, 512GB M.2 PCIe, Intel UHD Graphics 730, Wi-Fi 6, Bulgarian Keyboard&Mouse, 180W, Ubuntu, 3Y PS
Продуктов код: BTO004_QVS1260_EMEA_UBU
| Серия | Dell Pro |
| Софтуер | Ubuntu 24.04 LTS (Long Term Support) |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Процесор | Intel Core i5-14400 1.80 GHz, 20 MB cache |
| Чипсет | Intel Q670 |
| Памет, GB | 16GB 4800MT/s (1x16GB) |
| Памет, слотове | up to 32GB, Two UDIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2 PCIe NVMe |
| Монитор | - |
| Web камера, MP | - |
| Видео карта, тип | Integrated Intel UHD Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Оптично устройство | - |
| Звук | Realtek ALC3204 High definition audio interface |
| Мрежа | Realtek RTL8111KD 10/100/1000 Mbps, MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth wireless card |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| M.2 слот | One M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, One M.2 2230 or 2280 slot for solid state drive |
| USB порт | 2 USB 2.0, 2 USB 2.0 with Smart Power On, 3 USB 3.2 Gen 1, 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | One global headset (headphone and microphone combo) jack |
| Разширителен порт | One SATA 3.0 slot for a 3.5-inch hard drive, One half-height PCIe x16 slot, Two half-height PCIe x1 slots |
| DVI конектор | - |
| VGA конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Аксесоари в комплекта | Dell Wired Keyboard & Dell Optical Mouse |
| Windows OS | - |
| Кутия | Desktop |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 30.4 x 29.3 x 9.5 cm |
| Цвят | Black |
| Други | Kensington security-cable slot |