Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
DS45-430BL19 TV stand 23-75"
Продуктов код: DS45-430BL19
| Предназначен за | Mонитори/Телевизори |
| Минимален размер на екрана, inch | 23" (58.4 cm) |
| Максимален размер на екрана, inch | 75" (190.5 cm) |
| Брой дисплеи | 1 |
| Наклон | yes |
| Max VESA размер, mm | Maximum 800 x 400, Minimum 200 x 200 mm |
| Максимално натоварване, кг | 40 kg |
| Цвят | Black |
| Други | Type:Fixed, Height adjustment: 6,2 cm |