Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Двубандов Удължител на обхват Wi-Fi 7 TP-Link RE220BE BE3600
Двубандов Удължител на обхват Wi-Fi 7 TP-Link RE220BE BE3600
Продуктов код: RE220BE_VZ
| Честота | 2.4 GHz |
| + Подарък | N |
| WLAN стандарт | IEEE 802.11be/ax/ac/n/a 5 GHz |
| Brand | TP-LINK |
| Гаранция | 36 месеца |
| Критерии за валидност на гаранцията | Гаранционна карта/Сериен номер |
| WLAN стандарт | IEEE 802.11be/ax/n/b/g 2.4 GHz |
| Антени | 2 External Antennas |
| Монтаж | Вътрешен монтаж |
| Наличност | Изчерпани |
| Портове | 1× Gigabit Ethernet Port |
| Честота | 5 GHz |