Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Двубандов Wi-Fi 7 геймърски рутер TP-Link Archer GE230 BE3600
Двубандов Wi-Fi 7 геймърски рутер TP-Link Archer GE230 BE3600
Продуктов код: Archer GE230_VZ
| EAN | 1210002601771 |
| Brand | TP-LINK |
| Гаранция | 36 месеца |
| Критерии за валидност на гаранцията | Гаранционна карта/Сериен номер |
| Guest мрежа | 5 GHz Guest Network |
| Guest мрежа | 2.4 GHz Guest Network |
| Антени | 4× External Antennas |
| Interface | 1× USB 3.0 Port |
| Interface | 1× 2.5 Gbps WAN Port |
| Wi-Fi скорост | 2.4 GHz: 688 Mbps (802.11be) |
| Безжични функции | 2×2 MU-MIMO |
| Безжични функции | 4 Streams |
| Безжични функции | Airtime Fairness |
| Захранване | 12 V ⎓ 2 A |
| Interface | 1× 2.5 Gbps LAN Port |
| IPv6 | IPv4 |
| Lan ports | 1× 2.5 Gbps LAN |
| Безжични функции | DFS |
| Бутони | Reset Button |
| Вид антени - филтър | външни антени |
| Вид на мрежата | 2.4GHz and 5GHz |
| Приложение | За дома |
| Сертификати | CE, FCC, RoHS |
| Сигурност | • SPI Firewall • Access Control • IP & MAC Binding • Application Layer Gateway |
| Network standards | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| USB портове | USB 3.0 |
| Wi-Fi скорост | 5 GHz: 2882 Mbps (802.11be) |
| Безжични функции | Dual-Band |
| Приложение | За игри |
| Наличност | Изчерпани |
| Interface | 3× 1 Gbps LAN Ports |
| IPv6 | IPv6 |
| Lan ports | 3× Gigabit LAN порта |
| Безжични функции | OFDMA |