Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
ВКЛЮЧЕТЕ, ЩРАКНЕТЕ И РАБОТЕТЕ В ЕКИП
Epson EB-L690SE
Продуктов код: V11HB36080
| Технология | 3LCD Technology, RGB liquid crystal shutter |
| Яркост, lumens | 6000 / 4200 lumens (normal/eco) |
| Контраст | Over 5.000.000 : 1 |
| Разд. способност | Full HD 1920x1200 (WUXGA), 4K Enhancement |
| Размер на екрана, inch | 100" ~ 500" |
| Поддържане на формати | 16:10 |
| Звук | 10W |
| Шум при работа, dB | 26 dB (Normal), 36 dB (Eco) |
| Коефициент на увеличение | Manual, Factor: 1 - 1.35 |
| Късофокусен | up to 500" with a short throw ratio of 0.5–0.7:1 and 1.4x magnification |
| Опция за безжично прожектиране | Wi-Fi, Wireless LAN IEEE 802.11a/b/g/n (optional), built-in wireless LAN unit |
| Входове | 2 x HDMI (HDCP 2.3), 1x HDBaseT, 2 x USB 2.0 Type A, 1 x USB 2.0 Type B |
| Изходи | HDMI out, Stereo mini jack audio out |
| HDMI | HDMI ARC, HDMI (HDCP 2.3) |
| Лампа, W | Laser Diode, 362 W |
| Лампа живот, h | 20,000 Hours (Standard) / 30,000 Hours (ECO) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 44.0 x 36.8 x 15.1 |
| Тегло, kg | 9.3 kg |
| Цвят | White |
| Други | A/V mute, Auto power on, Customizable user logo, Direct Power on/off, Document camera compatible, Edge blending, Home screen, JPEG viewing, Network projection, OSD copy function, Point correction, Quick Corner, Schedule function, Split screen function |