Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Геймърска жична и безжична Bluetooth механична клавиатура Redragon Horus SE K609GG-RGB-PRO с RGB подсветка - сива
Геймърска жична и безжична Bluetooth механична клавиатура Redragon Horus SE K609GG-RGB-PRO с RGB подсветка - сива
Продуктов код: K609GG-RGB-PRO_VZ
| Тегло. | 442 g |
| Наличност | Налични |
| Brand | REDRAGON |
| Гаранция | 24 месеца |
| Критерии за валидност на гаранцията | Гаранционна карта/Сериен номер |
| Numpad | Не |
| Switch на клавиатурата | Redragon Red (linear, 50 million lifespan) |
| Touch Pad | Не |
| USB nano приемник | Да |
| БДС кирилизация | Не |
| Вградена батерия | 1600mAh |
| Размер | 314 x 125 x 23 mm |
| Свързване | USB type-C |
| Механична | Да |
| Мултимедийни бутони | Да |
| Подсветка | RGB |
| Свързване | Bluetooth 5.0 / 2.4 GHz wireless |