Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Hisense 32" A4S, HD 1366x768,3000:1, DLED, HLG, DTS Virtual X, Smart TV, WiFi, WiFi Direct, BT, VIDAA U7,Anyview Cast, 2xHDMI, 2xUSB, LAN, CI+, DVB-T2/C/S2, Black
Продуктов код: 32A4S
| Размер на екрана, inch | 32" (81.28 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | Direct LED |
| Резолюция | 1366x768 |
| Smart функция | Smart TV |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 2x 6W, Dolby Atmos, DTS Virtual X decoding, User equalizer |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | - |
| Изводи за свързване | 2 HDMI, 2 USB, S/PDIF out, Headphone, 2 RF, CI+ |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 27 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 72.2. x 18.3 x 47.2 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 |