Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Hisense 40" A5S, Full HD 1920x1080, QLED, Quantum Dot, HDR, HLG, DTS HD, Light Sensor, Dolby Audio, Smart TV, WiFi, WiFi Direct, 2xHDMI, 2xUSB, LAN, CI+, DVB-T2/C/S2, Black
Продуктов код: 40A5S
| Размер на екрана, inch | 40" (101.6 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | QLED |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Smart функция | Smart TV |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 2x 7W, Dolby Atmos, User equalizer |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | - |
| Изводи за свързване | 2 HDMI, 2 USB, S/PDIF out, Headphone, 2 RF, CI+ |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 36 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 89.8 x 17.9 x 53.9 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 200 mm |