Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Hisense 43" A6S, 4K Ultra HD 3840x2160, DLED, DFA, Precision Colour, HDR 10+, HLG, Dolby Vision,Light sensor, Smart TV, WiFi, BT, AnyView Cast, Gaming Mode, 1xHDMI2 eArc, 3xHDMI, 2xUSB, LAN, CI+, DVB-T2/C/S2, Black
Продуктов код: 43A6S
| Размер на екрана, inch | 43" (109.22 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | Direct LED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Smart TV |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 2x 10W, DTS Virtual X decoding, User equalizer |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 2 USB, S/PDIF out, Audio (L/R) in, CI+ Slot, 2 RF In |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 42 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 96.3 x 22.1 x 60.6 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 200 x 300 mm |