Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Hisense 50" E8S, 4K Ultra HD 3840x2160, ULED, Quantum Dot,144 Hz,HDR 10+, HLG, Dolby Vision, DTS Virtual X, Smart TV, WiFi, Light Sensor, BT, Anyview Cast, 4xHDMI, 2xUSB, LAN, CI+, DVB-T2/C/S2, Singale Stand, Black
Продуктов код: 50E8S
| Размер на екрана, inch | 50" (127 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | ULED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Smart TV |
| Честота, Hz | 144Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 2x10 W + 20 W, Dolby Atmos, User equalizer |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 4 HDMI, 2 USB, S/PDIF out, CI+, 2 RF In |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 54 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 111.0 x 28.0 x 70.5 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 400 x 300 mm |