Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Hisense 75" UR9S, 4K Ultra HD 3840x2160, RGB Mini Led , DLED, Quantum Dot, 180Hz, IPS, HDR 10+, HLG, Dolby Vision IQ, Dolby Atmos, Smart TV,Light Sensor,WiFi 6eGHz, WiFi Direct, BT,2x15 W + 2x10 W + 20 W + 2x10W, Anyview Cast, 3xHDMI, 2xUSB, LAN, CI+
Продуктов код: 75UR9S
| Размер на екрана, inch | 75" (190.50 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | Direct LED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Smart TV |
| Честота, Hz | 180Hz |
| Тунер | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Аудио | 2x15 W + 2x10 W + 20 W + 2x10 W, Dolby Atmos, User equalizer |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 2 USB 2.0, S/PDIF out, 2 RF in, CI+ |
| Енергиен клас | C |
| Консумация, kWh/1000h | 71 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 167.0 x 34.0 x 99.1cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 600 x 400 mm |