Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
| Дисплей, inch | 1.82" (4.62 cm) |
| Резолюция | 480x408 |
| Сензорен дисплей | AMOLED, 2500 nits (peak) |
| Операционна система | HarmonyOS |
| Съвместими операционни системи | Android 9.0 or later, iOS 13.0 or later |
| Bluetooth | Bluetooth calling |
| Безжична мрежа | - |
| Мобилна мрежа | - |
| GPS | GPS (L1+L5), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), BDS (B1l+B1C+ B2a), GLONASS, NavIC |
| NFC | NFC Supported |
| Сензори | Accelerometer, Gyroscope, Magnetometer, Ambient light, Optical heart rate, Barometer, Temperature sensor |
| Допълнителни функции | Timer , Daily Alarm , Remote Camera Control, Calorimeter, Sleep Monitoring , Music Control, Pedometer, Heart rate/SpO2, Training analysis, Training functions |
| Съобщения | Email, IM |
| Сигнализация, тип | Speaker Supported |
| Водоустойчивост | Water-resistant 5 ATM, IP6X dust tight |
| Батерия, mAh | Li-Ion 471 mAh |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 42.9 x 38.2 x 9.5 mm |
| Тегло, g | 27 g |
| Цвят на корпуса | Gray |
| Цвят на каишката | Black |
| Други | Glass front, aluminum frame, plastic back |