Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
МИНИ-ТРЕНИРОВКИ, ОГРОМНИ ПОЛЗИ
Huawei Watch Fit 5 Pro Niki-B29F Black + Huawei Freebuds SE 4 ANC, White
Продуктов код: 6942103189739_6942103165443
| Дисплей, inch | 1.92" (4.88 cm) |
| Резолюция | 480x408 |
| Сензорен дисплей | AMOLED, 3000 nits (peak), Sapphire crystal glass |
| Операционна система | HarmonyOS |
| Съвместими операционни системи | Android 9.0 or later, iOS 13.0 or later |
| Bluetooth | Bluetooth calling |
| Безжична мрежа | - |
| Мобилна мрежа | - |
| GPS | GPS (L1+L5), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), BDS (B1l+B1C+ B2a), GLONASS, NavIC |
| NFC | NFC Supported |
| Сензори | Accelerometer, Gyroscope, Magnetometer, Ambient light, Optical heart rate, Barometer, Temperature (skin), Depth sensor |
| Допълнителни функции | Timer, Daily Alarm , Remote Camera Control, Calorimeter, Sleep Monitoring , Music Control, Pedometer, Heart rate/SpO2, Training analysis, Training functions |
| Съобщения | Email, IM |
| Сигнализация, тип | Speaker Supported |
| Водоустойчивост | 5 ATM water resistant, IP6X dust tight, ECG certified, 40m swimproof/diving |
| Батерия, mAh | Li-Ion 471 mAh |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 44.5 x 40.8 x 9.5 mm |
| Тегло, g | 30.4 g |
| Цвят на корпуса | Titanium |
| Цвят на каишката | Black |
| Други | Glass front (Sapphire Glass), titanium alloy bezel, aluminum mid-frame, polymer fiber back |