Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
JBL GO 5 BLK Waterproof and drop-proof portable speaker
Продуктов код: JBLGO5BLK
| Високоговорител, тип | Portable Speaker |
| Брой високоговорители | 1 |
| Размер на високоговрителя, mm | 45 mm Transducer |
| Режими на звука | Rich Bass |
| Контрол на звука | yes |
| Микрофон | - |
| Интерфейс | USB type C |
| Bluetooth | Bluetooth 6.0 |
| Честотен обхват, Hz | 100 Hz – 19 kHz |
| Изх. мощност, W | 4.8 W RMS |
| Захранване, тип | Li-ion polymer 3.85 Wh |
| Живот на батерията, часове | Music play time: up to 8 hours (dependent on volume level and audio content); Battery charge time: 3 hours (5 V 1 A) |
| Водоустойчивост | IP68 waterproof and dustproof |
| Размери, mm | 101 x 77.4 x 43 mm |
| Тегло, g | 230 g |
| Цвят | Black |