Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
| Брой канали | 1 ch |
| Изх. мощност, W | 200 W RMS |
| Субуфер, тип | Wireless/Wired |
| Интерфейс | USB-C in, AUX In |
| Bluetooth | Bluetooth 6.0 |
| HDMI | - |
| Аудио формати | .MP3, .WAV, .FLAC |
| Звукови режими | AI Sound Boost |
| Караоке | Mic and Guitar inputs |
| Високоговорители, тип | Transducers: 2 x 1 inch (25mm) silk dome tweeters, 2 x 5.25inch(145mm) woofers |
| Честотен обхват, Hz | 40 Hz - 20 kHz (-6dB) |
| FM радио | - |
| Дистанционно управление | - |
| Монтаж на стена | - |
| Батерии | Li-ion 34 Wh (equivalent to 7.2V / 4722mAh), Battery charge time: < 3 hours (speaker off mode), Music play time: up to 15 hours (varies by volume level and audio content) |
| Размери, mm | 298 x 303 x 575 mm |
| Тегло, kg | 11.3 kg |
| Цвят | Black |
| Други | Futuristic lightshow; IPX4 splashproof; Foldable handle; Signal-to-noise ratio > 80 dB |