Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Комплект охранителна камера Pan/Tilt Wi-Fi/4G LTE и соларен панел TP-Link Tapo C665G KIT
Комплект охранителна камера Pan/Tilt Wi-Fi/4G LTE и соларен панел TP-Link Tapo C665G KIT
Продуктов код: Tapo C665G KIT_VZ
| Захранване | |
| Наличност | Ограничена - под 10 бр. |
| Brand | TP-LINK |
| Гаранция | 24 месеца |
| Критерии за валидност на гаранцията | Гаранционна карта/Сериен номер |
| Интерфейс | 1× USB Type-C Charging Port |
| Интерфейс | 1× Power on/off Button |
| Интерфейс | 1× RESET Button |
| Интерфейс | 1× Nano SIM Card Slot |
| Видео | 4K 8MP (3848x 2168 px) |
| Видео | Full-Color Night Vision |
| Видео | 1/2.7" Progressive Scan CMOS Starlight Sensor |
| Видео | 2× 850 nm IR LEDs (33 ft / 10 m) |
| Аудио | Two-Way Audio with Noise Cancellation |
| Аудио | Built-in Microphone and Speaker |
| Аудио | 93.3dB (Level measured at 4inch/10cm distance) |
| Монтаж | на стена |
| Сигурност | AES Encryption with SSL/TLS WPA/WPA2-PSK/WPA3 |
| Захранване | Built-in Rechargeable Lithium-ion Battery Solar Panel Tapo A202 5V/2A Type-C Power Adapter (Not included) |
| Мегапиксели (MPx) | 8 MPx |
| Монтаж | на стълб |
| Приложение | За външен монтаж |