Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Lenovo ThinkPad E16 G3 Intel Core Ultra 7 258V, 8C (up to 4.8GHz, 12MB), 32GB Soldered LPDDR5x-8533, 1TB SSD, 16" WQXGA (2560x1600) IPS AG, Intel Arc Graphics, 1080p&IR Cam, Backlit KB, 4cell, FPR, WLAN, BT, DOS, 3Y Onsite
Продуктов код: 22AY002ABM
| Серия | ThinkPad E16 |
| Софтуер | Free DOS |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 258V 2.20 GHz, 12 MB cache |
| Чипсет | Intel SoC Platform |
| Памет, GB | 32GB Soldered 8533 MHz, MoP (1x32GB) |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Дисплей, inch | 16.0" (40.64 cm), 400 nits |
| Сензорен дисплей | - |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 2560x1600 |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Arc Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Оптично устройство | - |
| Звук | High Definition (HD) Audio, Senary SN6147 codec, Stereo speakers 2x 2W Dolby Atmos (audio by HARMAN); 2x Microphone Array |
| Мрежа | 100/1000M |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 6E AX211, 802.11ax 2x2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 1 M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slot |
| USB порт | 1 USB-A 3.2 Gen1, 1 USB-A 3.2 Gen2, 1 USB-C 4.0 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | Power Button with Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Kensington Nano Security Slot, Discrete TPM 2.0 Enabled |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 3-cell, Integrated 64Wh; 65W USB-C (3-pin) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.6 x 24.9 x 2.1 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.61 kg |