LG 75NU850B3LA
Запитай
LG 75NU850B3LA, 75" 4K Ultra HD Smart TV, 3840x2160, DVB-T2/C/S2, Alpha 7 AI Processor, HDR10 / HLG, webOS 26 ThinQ, VRR / ALLM / HGiG, 4K Super Upscaling, WiFi 5, Voice Controll, Bluetooth 5.3, AirPlay 2, LAN, CI, HDMI eARC,AI Sound Pro, Google Cast,
Наличност: oграничено количество
790.42 с ДДС 1 545.93 лв.  с ДДС
Продуктов код: 75NU850B3LA
Характеристики
Размер на екрана, inch 75" (190.50 cm)
Вид на екрана Flat
Технология LED
Резолюция 3840x2160
Smart функция webOS 26 ThinQ
Smart асистент Works with the Google Assistant
Честота, Hz 60Hz
Тунер DVB-T2/C/S2
Аудио 2.0ch, Enhanced Audio Return Channel (eARC)
Мрежа Ethernet
Безжична мрежа Wi-Fi Built in
Bluetooth Bluetooth
Изводи за свързване 3 HDMI
Енергиен клас F
Консумация, kWh/1000h 127 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm 166.9 x 36.1 x 102.6 cm
Цвят Black
VESA размер, mm 300 x 300 mm