Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Комплектация | Keyboard & Mouse |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Бутони | Mouse: 9 |
| Подсветка | - |
| Размери (Ш, Д, В), mm | Keyboard: 439 x 148 x 23 mm; Mouse: 75 x 113 x 42 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 725 g |
| Други | Windows 10, Windows 11, Android, MAC |