Оптичен SFP+ модул Ubiquiti UF-SM-10G

Запитай

Оптичен SFP+ модул Ubiquiti UF-SM-10G Single-Mode Fiber

Оптичен SFP+ модул Ubiquiti UF-SM-10G Single-Mode Fiber


Наличност: на склад
119.25лв. с ДДС

Продуктов код: UF-SM-10G_VZ

Характеристики

Производителност Data rate: 10 Gbps SFP+
Производителност Extends fiber distance up to 10 km
Производител UBIQUITI
Гаранция 12 месеца ( юридически лица ) / 24 месеца ( физически лица )
Свързване Single-mode Fiber
Дължина на вълната RX: 1310nm
Дължина на вълната TX: 1310nm
EAN 810354025938
Критерии за валидност на гаранцията Гаранционна карта/Сериен номер
Цвят Aluminium
Наличност Ограничена наличност