Philips 27E1N1300A
Запитай
ПОДОБРЕТЕ ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТТА СИ С USB-C СВЪРЗАНОСТ
Philips 27E1N1300A, 27" IPS WLED, 1920x1080@100Hz, 4ms GtG, 1ms MPRT, 250cd m/2, 1300:1, Mega Infinity DCR, Adaptive Sync, FlickerFree, Low Blue Mode, 2Wx2, Tilt, HDMI, USB hub
Наличност: на склад
131.59 с ДДС 257.37 лв.  с ДДС
Продуктов код: 27E1N1300A/00
Характеристики
Размер на екрана, inch 27" (68.58 cm)
Вид на екрана Flat
Широкоекранен 16:9
Технология WLED
Smart OS -
Тип на матрицата IPS
Тип на дисплея Anti-Glare
Сензорен дисплей -
Резолюция 1920x1080
Разстояние м/у точките, mm 0.3114 x 0.3114 mm
Време за реакция, ms 4ms
Честота на опресняване, Hz 100Hz
Яркост, cd/m2 250cd/m2
Статичен контраст 1 300:1
Динамичен контраст Mega Infinity DCR
Ъгъл на видимост H/ V 178° / 178°
Честота H/ V 30 – 115 KHz/48 – 100 Hz
Тип синхронизация Adaptive-Sync
Тунер -
Web камера, MP -
Вградени говорители 2W x2
Ethernet (RJ-45) порт -
HDMI HDMI
DVI -
Display port -
Последователно свързване -
VGA -
USB-C USB Type-C (Power 65W, DP Alt)
USB хъб 2 USB 3.2
Наклон -5° ~ 20°
Хоризонтално завъртане -
Вертикално завъртане -
Регулиране на височина -
Рамка Ultra Narrow
Енергиен клас E
Консумация, kWh/1000h 21 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm 61.7 x 21.1 x 45.7 cm
Цвят Black
VESA размер, mm 100 x 100 mm