Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
| Delivery time | 1 day |
| Brand | MIKROTIK |
| Гаранция | 12 месеца ( юридически лица ) / 24 месеца ( физически лица ) |
| Validity criteria warranty card | Гаранционна карта/Сериен номер |
| Color | Бял |
| In stock | OUT OF STOCK |
| Приложение | за външен монтаж |
| Приложение | За бизнеса |
| Софтуерни функции | RouterOS License level 4 |
| Interface | 5 10/100/1000 Ethernet ports |
| Processor | 800 MHz QCA9557 |
| Захранване | 12 V - 57 V |
| Работна температура | -40°C~ 70°C |
| ХИТ | N |
| Наличност | Ограничена - под 10 бр. |