Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
| Безжични функции | Wireless Statistics |
| Продукт на промоция | N |
| Interface | Reset buton |
| VPN | WireGuard VPN Server |
| Вид на мрежата | Жична |
| Безжични функции | Guest Network |
| IPv6 | IPv4 |
| Сигурност | WPA-PSK/ WPA2-PSK encryption |
| Validity criteria warranty card | Гаранционна карта/Сериен номер |
| Specific options | Multi WAN |
| OneMesh | Да |
| Бутони | WPS Button |
| Антени | 6× Optimally Positioned Antennas |
| Вид антени - филтър | фиксирани антени |
| Вид на мрежата | 2.4GHz guest network × 1 |
| Wi-Fi скорост | 6 GHz: 5760 Mbps (802.11be) |
| Вид на мрежата | Wireless |
| Безжични функции | MU-MIMO / MIMO |
| Beamforming | Да |
| Разширени характеристики | Режим Рутер/ Точка за достъп |
| Wi-Fi скорост | 2.4 GHz: 574 Mbps (802.11ax) |
| Безжични функции | Enable/Disable Wireless Radio |
| Interface | 1× 2.5 Gbps WAN |
| VPN | L2TP over IPsec |
| Бутони | Power On/Off Button |
| Guest мрежа | 5 GHz-2 Guest Network |
| USB портове | USB 3.0 |
| Network standards | IEEE 802.11be/ax 6 GHz |
| Вид антени - филтър | външни антени |
| Network standards | 802.11ax (WiFi 6) |
| Безжични функции | MU-MIMIO, OFDMA |
| Охлаждане | пасивно |
| Захранване | 12V / 3.3A |
| Вид на мрежата | 2.4GHz and 5GHz |
| Приложение | За игри |
| Network standards | IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz |
| Софтуерни функции | Webpage |
| Софтуерни функции | WAN type: Dynamic IP/Static IP/PPPoE/L2TP/PPTP |
| Бутони | Wi-Fi On |
| Системни изисквания | Subscription with an Internet Service Provider (for Internet access) |
| Работна температура | 0℃~40 ℃ (32 ℉~104℉) |
| Софтуерни функции | TP-Link DDNS, DynDns, NO-IP |
| Софтуерни функции | Tether app |
| Софтуерни функции | Protocols - Supports IPv4 and IPv6 |
| Софтуерни функции | Quality of Service QoS by Device |
| Софтуерни функции | Parental Controls HomeShield Parental Controls Youtube Restriction SafeSearch Custom Profiles Professional Content Filter Library Family Time Bedtime Off Time Time Rewards Family Online Time Ranking Pause the Internet Weekly and Monthly Reports |
| Софтуерни функции | NAT - Port Forwarding, Port Triggering, DMZ, UPnP |
| Софтуерни функции | IPTV (IGMP Proxy, IGMP Snooping, Bridge, Tag VLAN) |
| Софтуерни функции | IGMP Snooping |
| Софтуерни функции | IGMP Proxy |
| In stock | LIMITED STOCK |
| Color | Черен |
| Brand | TP-LINK |
| Форм фактор | Desktop |
| Температура на съхранение | -40℃~70 ℃ (-40 ℉~158℉) |
| Софтуерни функции | EasyMesh |
| Системни изисквания | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 browers or higher,or other Java-enabled browsers |
| Сигурност | WPA2/WPA3 |
| Работна влажност | 10%~90% без кондензация |
| Безжични функции | Bandwidth Control |
| IPv6 | IPv6 |
| Interface | 4× 2.5 Gbps LAN |
| Interface | 1 USB 3.0 port |
| Влажност на съхранение | 5%~90% без кондензация |
| Бутони | LED On/off Button |
| Приложение | За бизнеса |
| Вид на мрежата | 5GHz guest network × 1 |
| Системни изисквания | Cable or DSL Modem |
| Гаранция | 36 месеца |
| VPN | PPTP, OpenVPN |
| Network standards | 802.11ac |
| Lan ports | 4x 2.5Gbps LAN Ports |
| Guest мрежа | 1× 6 GHz Guest Network |
| Сигурност | SPI Firewall |
| Сигурност | QoS by Device |
| Сигурност | MAC Filtering |
| Сигурност | Local Access Control |
| Сигурност | HomeShield Security Real-Time IoT Protection Malicious Site Blocker Intrusion Prevention System DDoS Attack Prevention Home Network Scanner |
| Сигурност | Home Network Scanner |
| Сигурност | DDoS Attack Prevention |
| Wi-Fi скорост | 5 GHz: 2880 Mbps (802.11be) |
| Софтуерни функции | Cloud Service: Auto/OTA Firmware Upgrade, TP-Link ID, DDNS |
| Guest мрежа | 2.4GHz guest network × 1 |
| Network standards | IEEE 802.11ac/n/a 5GHz |
| Бутони | Reset Button |
| Наличност | Ограничена - под 10 бр. |
| Софтуерни функции | Bridge, Tag VLAN |
| Приложение | За дома |