Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
| Interface | LED Button |
| IPv6 | IPv6 |
| USB портове | USB 3.0 |
| Работна влажност | 10%~90% без кондензация |
| IPv6 | IPv4 |
| Софтуерни функции | Webpage |
| Софтуерни функции | Parental Controls HomeShield Parental Controls Youtube Restriction SafeSearch Custom Profiles Professional Content Filter Library Family Time Bedtime Off Time Time Rewards Family Online Time Ranking Pause the Internet Weekly and Monthly Reports |
| Форм фактор | Desktop |
| Color | Черен |
| Безжични функции | Enable/Disable Wireless Radio |
| ХИТ | N |
| Системни изисквания | Cable or DSL Modem |
| Системни изисквания | Subscription with an Internet Service Provider (for Internet access) |
| OneMesh | Да |
| In stock | LIMITED STOCK |
| Софтуерни функции | NAT - Port Forwarding, Port Triggering, DMZ, UPnP |
| Вид антени - филтър | фиксирани антени |
| Сигурност | SPI Firewall |
| Сигурност | QoS by Device |
| Софтуерни функции | WAN type: Dynamic IP/Static IP/PPPoE/L2TP/PPTP |
| Сигурност | WPA2/WPA3 |
| Сигурност | Local Access Control |
| Сигурност | MAC Filtering |
| Сигурност | HomeShield Security Real-Time IoT Protection Malicious Site Blocker Intrusion Prevention System DDoS Attack Prevention Home Network Scanner |
| Сигурност | Home Network Scanner |
| Софтуерни функции | TP-Link DDNS, DynDns, NO-IP |
| Вид антени - филтър | вътрешни антени |
| Brand | TP-LINK |
| Interface | 4× 2.5 Gbps LAN |
| Interface | 1× 10 Gbps WAN/LAN |
| Lan ports | 4x 2.5Gbps LAN Ports |
| Софтуерни функции | Tether app |
| Бутони | Wi-Fi On |
| Бутони | Power On/Off Button |
| Приложение | За игри |
| Софтуерни функции | IPTV (IGMP Proxy, IGMP Snooping, Bridge, Tag VLAN) |
| Софтуерни функции | IGMP Snooping |
| Вид на мрежата | 6GHz |
| Софтуерни функции | IGMP Proxy |
| Софтуерни функции | Cloud Service: Auto/OTA Firmware Upgrade, TP-Link ID, DDNS |
| Софтуерни функции | EasyMesh |
| Софтуерни функции | Quality of Service QoS by Device |
| Софтуерни функции | Bridge, Tag VLAN |
| Сигурност | DDoS Attack Prevention |
| Вид на мрежата | 2.4GHz and 5GHz |
| Работна температура | 0℃~40 ℃ (32 ℉~104℉) |
| Безжични функции | MU-MIMIO, OFDMA |
| Приложение | За бизнеса |
| Безжични функции | Guest Network |
| Сигурност | WPA-PSK/ WPA2-PSK encryption |
| Validity criteria warranty card | Гаранционна карта/Сериен номер |
| Network standards | IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz |
| Network standards | IEEE 802.11ac/n/a 5GHz |
| Wi-Fi скорост | 2.4 GHz: 1376 Mbps (802.11be) |
| Системни изисквания | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 browers or higher,or other Java-enabled browsers |
| Температура на съхранение | -40℃~70 ℃ (-40 ℉~158℉) |
| Гаранция | 36 месеца |
| Безжични функции | MU-MIMO / MIMO |
| Софтуерни функции | Protocols - Supports IPv4 and IPv6 |
| Guest мрежа | 1× 6 GHz Guest Network |
| Наличност | Ограничена - под 10 бр. |
| Beamforming | Да |
| Guest мрежа | 2.4GHz guest network × 1 |
| Interface | 1× 10 Gbps SFP+/RJ45 Combo WAN/LAN |
| Network standards | IEEE 802.11be/ax 6 GHz |
| Specific options | Multi WAN |
| VPN | PPTP, OpenVPN |
| Wi-Fi скорост | 6 GHz: 11520 Mbps (802.11be) |
| Антени | 8× Optimally Positioned Antennas |
| Безжични функции | Bandwidth Control |
| Бутони | Reset Button |
| Влажност на съхранение | 5%~90% без кондензация |
| Захранване | 15 V ⎓ 5 A |
| Охлаждане | пасивно |
| Приложение | За дома |
| Network standards | 802.11ac |
| Interface | 1 x WPS |
| VPN | L2TP over IPsec |
| Бутони | LED On/off Button |
| Interface | 1 USB 3.0 port |
| Wi-Fi скорост | 5 GHz: 5760 Mbps (802.11be) |
| Guest мрежа | 5 GHz-2 Guest Network |
| Interface | Reset buton |
| Interface | Wi-Fi Button |
| Network standards | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| VPN | WireGuard VPN Server |
| Безжични функции | Wireless Statistics |
| Бутони | WPS Button |