Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
| Вид антени - филтър | фиксирани антени |
| Безжични функции | Wireless Statistics |
| Софтуерни функции | NAT - Port Forwarding, Port Triggering, DMZ, UPnP |
| Софтуерни функции | Tether app |
| Софтуерни функции | IPTV (IGMP Proxy, IGMP Snooping, Bridge, Tag VLAN) |
| Софтуерни функции | IGMP Snooping |
| Приложение | За игри |
| Софтуерни функции | IGMP Proxy |
| Interface | 1 USB 3.0 port |
| Brand | TP-LINK |
| Сигурност | QoS by Device |
| Сигурност | MAC Filtering |
| Софтуерни функции | Quality of Service QoS by Device |
| + Подарък | N |
| Guest мрежа | 5 GHz-2 Guest Network |
| Работна влажност | 10%~90% без кондензация |
| IPv6 | IPv6 |
| USB портове | USB 3.0 |
| Безжични функции | Guest Network |
| Сигурност | HomeShield Security Real-Time IoT Protection Malicious Site Blocker Intrusion Prevention System DDoS Attack Prevention Home Network Scanner |
| VPN | WireGuard VPN Server |
| Network standards | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Validity criteria warranty card | Гаранционна карта/Сериен номер |
| Температура на съхранение | -40℃~70 ℃ (-40 ℉~158℉) |
| Софтуерни функции | Webpage |
| Софтуерни функции | WAN type: Dynamic IP/Static IP/PPPoE/L2TP/PPTP |
| Софтуерни функции | TP-Link DDNS, DynDns, NO-IP |
| Системни изисквания | Subscription with an Internet Service Provider (for Internet access) |
| Lan ports | 4x 2.5Gbps LAN Ports |
| Guest мрежа | 1× 6 GHz Guest Network |
| Interface | Reset buton |
| Network standards | IEEE 802.11ac/n/a 5GHz |
| Interface | LED Button |
| VPN | L2TP over IPsec |
| Приложение | За бизнеса |
| Бутони | WPS Button |
| Софтуерни функции | EasyMesh |
| Системни изисквания | Cable or DSL Modem |
| Безжични функции | MU-MIMO / MIMO |
| Работна температура | 0℃~40 ℃ (32 ℉~104℉) |
| Вид на мрежата | 6GHz |
| Бутони | Power On/Off Button |
| Софтуерни функции | Cloud Service: Auto/OTA Firmware Upgrade, TP-Link ID, DDNS |
| Сигурност | DDoS Attack Prevention |
| Софтуерни функции | Bridge, Tag VLAN |
| Interface | 1× USB 2.0 Port |
| Guest мрежа | 2.4GHz guest network × 1 |
| Interface | 1× 10 Gbps WAN/LAN |
| Софтуерни функции | Protocols - Supports IPv4 and IPv6 |
| Guest мрежа | 1× 5 GHz-1 Guest Network |
| Interface | Wi-Fi Button |
| Сигурност | Local Access Control |
| Гаранция | 36 месеца |
| Сигурност | Home Network Scanner |
| Color | Черен |
| Антени | 12× Optimally Positioned Antennas |
| Lan ports | 1× 10 Gbps WAN/LAN |
| Форм фактор | Desktop |
| Софтуерни функции | Parental Controls HomeShield Parental Controls Youtube Restriction SafeSearch Custom Profiles Professional Content Filter Library Family Time Bedtime Off Time Time Rewards Family Online Time Ranking Pause the Internet Weekly and Monthly Reports |
| Interface | 1× 10 Gbps SFP+/RJ45 Combo WAN/LAN |
| Сигурност | WPA2/WPA3 |
| Безжични функции | Enable/Disable Wireless Radio |
| In stock | LIMITED STOCK |
| OneMesh | Да |
| Системни изисквания | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 browers or higher,or other Java-enabled browsers |
| Охлаждане | пасивно |
| VPN | PPTP, OpenVPN |
| Влажност на съхранение | 5%~90% без кондензация |
| Сигурност | WPA-PSK/ WPA2-PSK encryption |
| Вид антени - филтър | вътрешни антени |
| Вид на мрежата | 2.4GHz and 5GHz |
| Захранване | 15 V ⎓ 5 A |
| Бутони | Wi-Fi On |
| Бутони | LED On/off Button |
| IPv6 | IPv4 |
| Specific options | Multi WAN |
| Interface | 1× 1 Gbps LAN |
| Lan ports | 1× Gigabit LAN Port |
| Network standards | IEEE 802.11be/ax 6 GHz |
| Beamforming | Да |
| Безжични функции | MU-MIMIO, OFDMA |
| Безжични функции | Bandwidth Control |
| Lan ports | 1× 10 Gbps SFP+/RJ45 WAN/LAN Internet Port |
| Wi-Fi скорост | 5 GHz-2: 5760 Mbps (802.11be) |
| Сигурност | SPI Firewall |
| Приложение | За дома |
| Network standards | 802.11ac |
| Network standards | IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz |
| Wi-Fi скорост | 5 GHz: 5760 Mbps (802.11be) |
| Wi-Fi скорост | 2.4 GHz: 1376 Mbps (802.11be) |
| Бутони | Reset Button |
| Interface | 4× 2.5 Gbps LAN |
| Наличност | Ограничена - под 10 бр. |
| Wi-Fi скорост | 6 GHz: 11520 Mbps (802.11be) |