SFP модул Ubiquiti U Fiber

Запитай

SFP модул Ubiquiti U Fiber Single-Mode 1G BiDi


Наличност: изчерпан
67.82лв. с ДДС

Продуктов код: UF-SM-1G-S_VZ

Характеристики

Производител UBIQUITI
Гаранция 12 месеца ( юридически лица ) / 24 месеца ( физически лица )
Интерфейс 1 Gigabit SFP port
Производителност Data Rate 1.25Gbps
Свързване Single-mode Fiber
Дължина на вълната Depends on the used SFP module
Сертификати FCC, CE
Производителност Extends fiber distance up to 3km
EAN 810354025921
Критерии за валидност на гаранцията Гаранционна карта/Сериен номер
Цвят Aluminium
Наличност Изчерпани