Настоящият сайт използва „бисквитки“
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Нашият уебсайт използва „бисквитки“, които гарантират възможно най-оптималната му работа.
Соларен комплект Pan/Tilt охранителна камера с два обектива TP-Link Tapo C645D KIT
Продуктов код: Tapo C645D KIT_VZ
| ХИТ | N |
| Brand | TP-LINK |
| Гаранция | 24 месеца |
| Критерии за валидност на гаранцията | Гаранционна карта/Сериен номер |
| Наличност | Изчерпани |
| Видео | 1/2.8“ Progressive Scan CMOS Sensor |
| Допълнителни възможности | 2× Built-in Spotlights Motion Activated, App-Controlled |
| Допълнителни възможности | 6× Built-in Spotlights |
| Захранване | Solar Panel Max Charging Voltage: 5.2 V Solar Panel Max Charging Power: 2.5 W |
| Интерфейс | 1× RESET Button |
| Интерфейс | Micro SD card slot (Supports up to 512GB) |
| Видео | 15 fps |
| Видео | 3D DNR WDR |
| Интерфейс | 1× Power Button |
| Аудио | Built-in Microphone and Speaker |
| Видео | BLC |
| Монтаж | на стълб |
| Аудио | Two-Way Audio with Noise Cancellation |
| Бутони и управление | 1× Power Button |
| Монтаж | на стена |
| Приложение | За външен монтаж |
| Аудио | 91.5 dB (Level measured at 10 cm distance) 64.4 dB (Level measured at 300 cm distance) |
| Мегапиксели (MPx) | 3 MPx |
| Мегапиксели (MPx) | 2K 3MP (2304 × 1296 px) |
| Бутони и управление | Reset button |
| Сигурност | 128-bit AES Encryption with SSL/TLS WPA/WPA2-PSK/WPA3-PSK |
| Размери | Camera Dimensions: 5.19 × 3.22 × 6.31 in (132 × 82 × 160 mm) Solar Panel Dimensions: 6.82 × 4.74 × 0.61 in (173 × 120 × 15.5 mm) |
| Сертификати | FCC, WWA, NCC, BSMI, DOE, CEC, IP65, RoHS |
| Работна влажност | 0 - 90% без кондензация |
| Работна температура | -20 °C ~ 60 °C (-4 °F to 140 °F) |
| Температура на съхранение | -40–60 °C |