Sony KD-32W800 32" HDR TV
Запитай
ПЕРФЕКТНО ВИЗУАЛНО ИЗЖИВЯВАНЕ И КАРТИНА С ТОЧНИ И ЯРКИ ЦВЕТОВЕ
Sony KD-32W800 32" HDR TV, Direct LED, Bravia Engine, DVB-C / DVB-T/T2 / DVB-S/S2 ,USB , HDMI , Android TV, Black
Наличност: oграничено количество
320.40 с ДДС 626.65 лв.  с ДДС
Продуктов код: KD32W800P1AEP
Характеристики
Размер на екрана, inch 32" (81.28 cm)
Вид на екрана Flat
Технология Direct LED
Резолюция 1366x768
Smart функция Android TV, Netflix, YouTube
Честота, Hz 50Hz
Тунер DVB-C / DVB-T/T2 / DVB-S/S2
Аудио 5W + 5W, Dolby Audio
Мрежа Ethernet
Безжична мрежа Wi-Fi Built in
Bluetooth Bluetooth
Изводи за свързване 3 HDMI, 2 USB, RF in, Digital Audio out, ARC
Енергиен клас F
Консумация, kWh/1000h 32 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm 73.3 x 18.9 x 46.8 cm
Цвят Black
VESA размер, mm 100 x 200 mm